VIP Transfer Hizmetleri

Ankara ‘da Havalaanı, otogar, şehir için transfer hizmetleri veriyoruz. Dilerseniz tam gün ve yarım gün şöförlü araç kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Arayın

+90 312 222 1006 +90 530 918 3536

Eposta

info@armafilo.com.tr

Havaalanı Transfer Formu
Deneyimli personeli, güvenli ve yeni araçlarıyla almış olduğunuz konfor ve ayrıcalık, lüks araç ihtiyaçlarınızda da aynı kalite de size bir telefon kadar yakın…

Fuar, konferans, toplantı ve özel davetlerinizde veya çok değer verdiğiniz konuklarınız için, ihtiyaç duyacağınız şoförlü lüks araç konforunu artık Arma Rent A Car, aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Ankara’da lüks araç hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0312 2221006 numaralı telefondan Arma Rent A Car’a ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama; Sitemizden yapacağınız online rezervasyonlarla veya telefonunuzla sizi ya da misafirlerinizi ineceğiniz havalimanından alıp otelinize yada şehir içinde istediğiniz bir noktaya bırakabiliriz. Dileriz bulunduğunuz süre içerisinde tüm gezi ve ziyaretlerinizde taşıma hizmeti vermeye devam edebiliriz. Ayrıca farklı araç seçeneklerimizden dilediğinizi kiralama imkanına da sahipsiniz.